ΞMEZOTERAPIA BEZIGŁOWA jest nowoczesną i bezinwazyjną metodą, w której transport substancji czynnych w głąb skóry właściwej umożliwia zjawisko elektroporacji. Elektroporacja to zjawisko fizyczne zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie rogowej, dzięki któremu następuje otworzenie nowych dróg wprowadzania aktywnych składników pod wpływem określonych impulsów elektrycznych. Mezoterapia przynosi długotrwały efekt tylko wtedy gdy wykonywana jest w serii kilku zabiegów. Początkowo należy poddawać się jednemu zabiegowi na tydzień przez około dwa miesiące, pot

Wskazania do mezoterapii:
-utrata elastyczności,
- popękane naczynka krwionośne,
- profilaktyka przeciwzmarszczkowa,
- cellulit (uda, brzuch, pośladki, ramiona),
-rozstępy.

Gwarantowane efekty po serii zabiegów:
-wyrażnie widoczne rezultaty liftujące,
-redukcja zmarszczek i bruzd,
- poprawa kolorytu i struktury skóry,
- pobudzenie procesów naprawczych w skórze.
Do zabiegów mezoterapii bezigłowej wykorzystywane są ampułki hiszpańskiej firmy produkującej czyste biologicznie preparaty stosowane w pielęgnacji i leczeniu różnych defektów estetycznych twarzy i ciała.

 

Polecamy zabiegi:
-MESO IN - RUTIN-zabieg wzmacniający naczynia krwionośne To rewelacyjny zabieg stosowany w przypadku popękanych naczyń krwionośnych, rumieni, trądzika różowatego. W zabiegu stosowane są ampułki:
Rutin&Meliot Extrakt i Wit C. Rutyna
- zmniejsza przepuszczalność i poprawia elastyczność naczyń krwionośnych. Nostrzyk żółty
- pobudza przepływ krwi i udrażnia żyły. Wit C
- utrzymuje prawidłową budowę i czynność naczyń krwionośnych

Cena 230 PLN

 

-MESO IN - HYDRA - zabieg nawilżający
Cera, której nie brakuje wilgoci, jest jędrna, pełna życia. Odwodniona-cierpi. Piecze, sędzi, szybko pokrywa się siateczką zmarszczek. Dlatego nawilżenie to podstawowy zabieg pielęgnacyjny.Ampułki stosowane do głębokiego nawilżenia: kwas hialuronowy 2%, 3.5%, Wit C, X-ADN gel. Kwas hialuronowy - wypełnia przestrzenie między włóknami kolagenowymi zatrzymując wodę. Działa on jak "molekularna gąbka". Dzięki temu zwiększa napięcie i nawilżenie skóry oraz wygładza powierzchowne zmarszczki. Wit C - zmniejsza głębokość zmarszczek, ma wpływ na syntezę kolagenu w skórze i przyspiesza gojenie się ran. X-ADN gel - DNA to naturalny polimer obecny w jądrze każdej żywej komórki.Ma bezpośredni wpływ na proces starzenia, jest niezbędny do odbódowy komórkowej.

Cena 230 PLN

 

MESO IN - REGEN - zabieg młodościO wyglądzie i kondycji naszej skóry nie tylko decyduje wiek ale również odpowiednia umiejętność dbania o nią. Jeśli więc nasza skóra jest zmęczona, poszarzała, sucha, pojawiają się na niej zmarszczki i zwiotczenia najlepiej wykonać zabiegi z aktywnymi substancjami. Ampułki stosowanedo spłycania zmarszczek, odmładzania i regeneracji: kwas hialuronowy 2%, 3.5%, X-ADN gel, krzemionka organiczna+DMAE . Kwas hialuronowy -ma silne właściwości wążące wodę w skórze. Dzięki temu posiada właściwości regenerujące, odmładzające. X - ADN gel -jest niez będny do odbódowy komórkowej. Miejscowo podany posiada właściwości naprawcze. Stosowany w odbódowie włókien kolagenowych i elastynowych. Krzemionka organiczna + DMAE- DZIAŁANIE ODMŁADZAJĄCE, UJĘDRNIAJĄCE.

Cena 230 PLN

 

MESO IN - LIFT -zabieg liftingujący
Elastyczność,jędrność i sprężystość nadają skórze:kolagen i elastyna. Niestety wraz z wiekiem spada zdolność organizmu do ich produkcji. W wyniku czego włókna stają się cienkie i kruche . Przy zastosowaniu zabiegów z ampółkami DMAE, DMAE + krzemionka organiczna lub kwas hialuronowy otrzymamy następujące efekty: - wzmocnienie włókien kolagenowch
- wygładzenie naskórka
- przywrócenie sprężystości skóry
- lifting twarzy i ciała.
Zabiegi przy użyciu ampułek hiszpańskiej firmy IBCN likwidują wszelkie objawy starzenia. Dzięki nim nasza skóra jest młoda, wypoczęta, pełna blasku.

Cena 230 PLN

 

galeria