Ξ


AGYPTOS

Agyptos to w pełni naturalny i bezpieczny sposób odtoksycznienia i pojędrnienia ciała, odpowiedni dla każdego, kto marzy o elastycznej, zdrowej i pełnej blasku skórze oraz zgrabnej sylwetce. Zabiegi Agyptos stanowią uzupełnienie kuracji odchudzających.

 

ZABIEG AGYPTOS DZIAŁA JAK MASKA UPIĘKSZAJĄCO-ODMŁADZAJĄCA


Ciało zawijane jest bawełnianymi bandażami, nasączonymi w roztworze zawierającym glinki, sole oraz cenne minerały pochodzące z Morza Martwego. Bandaże działają jak kompres wspomagający usuwanie z organizmu toksyn i wszelkich szkodliwych substancji. Dzięki szczelnemu, lecz nie krępującemu ruchów, owinięciu ciała, wpływają na jego ujędrnienie, wygładzenie wyszczuplenie; w znacznym stopniu uelastyczniają też skórę.

 

Bezpośrednio po zabiegu oraz przez kolejne 3 dni należy pić duże ilości płynów, by wspomóc wypłukiwanie z organizmu substancji toksycznych, dzięki czemu ciało odzyskuje piękny wygląd i optymalny stan jędrności. Zabieg nie powoduje odwodnienia organizmu.

 

ZABIEG AGYPTOS JEST IDEALNY DLA CIEBIE, JEŚLI POTRZEBUJESZ:
- odtoksycznienia organizmu
- ujędrnienia problematycznych obszarów ciała- brzuch, pośladki, ramion
- natychmiastowego rezultatu, motywującego do regularnego dbania o sylwetkę
- znacznego ujędrnienia skóry, która utraciła swą formę po przebytej ciąży lub gwałtownej utracie wagi
- redukcja rozstępów i blizn
- skutecznej pielęgnacji skóry suchej, szorstkiej, dotkniętej egzemą, atopowym zapaleniem, trądzikiem

 

Dla osiągnięcia optymalnego rezultatu odtoksycznienie i pojędrnienia ciała, zalecane jest wykonanie serii 5 zabiegów, których rezultat utrzymuje się przez ok. pół roku. Po upływie tego czasu wystarczy raz na 3 miesiące wykonać zabieg mający na celu podtrzymanie osiągniętych wcześniej efektów.

 

Zabieg trwa ok. 2 godz. Jest to czas komfortu i pełnego relaksu pozwalający na wspaniałe, głębokie odprężenie.

Cena 170PLN

galeria
Katalog stron Falco ELITE SALON KOSMETYKI PROFESJONALNEJ I LASEROWEJ Śmieszne obrazki Katalog mocnych stron Judi Katalog sutych stron w internecie Katalog Stron All8 Katalog stron Allie katalog stron www lampki choinkowe katalog premium Katalog www seobar.pl EUROEDEN katalog stron www Katalog stron online Katalog Stron Katalog Stron Vision IQ Directory