Ξ

 

 

NanoPen
Mezoterapia frakcyjna

NanoPen to innowacyjny zabieg frakcyjnej mezoterapii nano i mikroigłowe wykonywanej za pomocą elektrycznego urządzenia, które spełnia wymagania najbardziej wymagających specjalistów. celem terapii jest utworzenie sieci mikro kanalików za pomocą hipoalergicznych igieł tytanowych. W zależności od oczekiwanych efektów i miejsca poddawanego zabiegowi, terapeuta może zastosować odpowiednią długość i średnicę igieł, dzięki czemu może regulować głębokość iniekcji i działać na wszystkich warstwach skóry.

Zabiegi z NanoPen są bardzo skuteczne-stymulują skórę mechanicznie i pozwalają głęboko przedostać się składnikom aktywnym. NanoPen to niezastąpiony element terapii niwelującej głębokie zmarszczki,utratę jędrności, blizny potrądzikowe i przebarwienia. Skuteczność zabiegu zwiększa dostarczenie substancji aktywnych w głąb skóry. Zabieg jest bezpieczny dzięki zastosowaniu sterylnych kartridży jednorazowego użytku.

Wskazania:
Duży spadek jędrności skóry
Głębokie blizny potrądzikowe
Fotostarzenie się skóry
Głębokie bruzdy i zmarszczki
Rozstępy

Efekty:
Skóra zaczyna się złuszczać od 2 dnia po zabiegu, złuszczanie na poziomie umiarkowanym do intensywnego
Wyrównanie powierzchni i kolorytu
Znaczne rozjaśnienie przebarwień i poprawa struktury skóry
Poprawa jędrności i elastyczności
Spłycenie blizn potrądzikowych

 

NANOPEN + WITAMINA C 20%

CENA 300 PLN

 

Rekomendowane zabiegi NanoPen

 

NanoPen + Dermaquest Biomimetyczny Peeling Peptydowy

Ekskluzywny zabieg rekomendowany w połączeniu z mikro i nano rewitalizacją. Opiera się na Argirelinie - substancji działającej jak toksyna botulinowa, dając spektakularne efekty wygładzenia zmarszczek.

CENA 450 PLN

 

NanoPen + Retinol (4%) 

Intensywny zabieg rekomendowany w połączeniu z mikro rewitalizacją. Opiera się na czystym retinolu, który silnie regeneruje i stymuluje skórę właściwą. Retinol (4%) - czysta forma witaminy A jest niezbędna do prawidłowego formowania się i regulowania wzrostu komórek skóry. Retinol to wielofunkcyjna substancja aktywna, która jest polecana zarówno w przypadku walki z trądzikiem, jak i na zmiany wywołane procesem fotostarzenia się skóry, w przypadku cery dojrzałej oraz jako składnik zapobiegawczy pozwalający przedłużyć młodość komórek skóry. Zabieg rekomendowany dla skóry z bliznami, utratą jędrności i mocno zaznaczonymi zmarszczkami.

CENA 350 PLN

 

galeria
Katalog stron Falco ELITE SALON KOSMETYKI PROFESJONALNEJ I LASEROWEJ Śmieszne obrazki Katalog mocnych stron Judi Katalog sutych stron w internecie Katalog Stron All8 Katalog stron Allie katalog stron www lampki choinkowe katalog premium Katalog www seobar.pl EUROEDEN katalog stron www Katalog stron online Katalog Stron Katalog Stron Vision IQ Directory