Ξ


ZABIEG VIXO REDUKUJĄCY ZMARSZCZKI APARATEM MANTIS

Mantis - to innowacyjne i ekskluzywne, pierwsze w Polsce urządzenie do stymulacji tkanek i regeneracji komórek .

Patent firmy Mantis w urządzeniu MR 991 polega na fenomenalnym podwójnym systemie energii, który działa synergicznie czyli stymulacji tkanek poprzez endomasaż i regeneracji komórek za pomocą pulsacyjnego pola magnetycznego.

CMPS –pulsacyjne pole magnetyczne jest w stanie zwalczyć jakikolwiek problem fizyczny, którego powodem jest stres komórkowy: -zwiększa aktywność proliferacyjną fibroblastów -pobudzając krążenie, tlen jest wychwytywany przez tkanki, następuje drenowanie wszystkich substancji toksycznych do nerek i innych wyspecjalizowanych organów poprzez usprawnienie przepływu krwi i limfy, dzięki temu przeciwdziałamy zastojom i obrzękom limfatycznym. -oddziaływując na tkankę dochodzi do stymulacji fibroblastów, tym samym poprawy elastyczności i jędrności skóry, modelowania konturów twarzy, mobilizacji mięśni, oraz poprawy trofiki.

Badania naukowe potwierdzają, że synergiczne działanie endomasażem i polem magnetycznym daje bardzo trwałe wyniki w czasie. Stymulacją fibroblastów, przedłużamy życie komórek i działamy między innymi na komórki nerwowe. Wprowadzając polem magnetycznym krem z jonami wapnia, potasu i magnezu, przyspieszamy migrację tych jonów do komórek. Jony wapnia, potasu i magnezu przedostają się do wnętrza komórki i dzięki temu regenerują skórę. Następuje znaczna poprawa w wyglądzie skóry, która jest wygładzona, bardziej napięta, elastyczna i jędrna a zmarszczki są mniej widoczne.

Cena 150 PLN

 

galeria
Katalog stron Falco ELITE SALON KOSMETYKI PROFESJONALNEJ I LASEROWEJ Śmieszne obrazki Katalog mocnych stron Judi Katalog sutych stron w internecie Katalog Stron All8 Katalog stron Allie katalog stron www lampki choinkowe katalog premium Katalog www seobar.pl EUROEDEN katalog stron www Katalog stron online Katalog Stron Katalog Stron Vision IQ Directory