Ξ


Mantis - Endo®masaż magnetyczny

 

Zabieg MANTIS MR991 to innowacyjna technologia D.E.S , która łączy w jednej głowicy masaż mechaniczny napędzanymi rolkami (MRM) i pulsacyjne pole magnetyczne ze stochastycznym rezonansem magnetycznym (CMPS).

 

Eksperymenty dowodzą, że części ciała poddane zabiegowi pulsacyjnego pola magnetycznego (CMPS) mają zwiększone ukrwienie. Prowadzi to do lepszej wymiany tlenu między tkankami i eliminacji toksyn.

 

Endomasaż imituje masaż manualny, ale działa głębiej i bardziej jednorodnie. Synergiczne oddziaływanie endomasażu ze stochastycznym impulsowym polem magnetycznym, przyczynia się do wyraźnego zmniejszenia cellulitu oraz przywraca jędrność i elastyczność tkanki łącznej. Stymulowane są również adypocyty co znacznie przyspiesza i zwiększa usuwanie tłuszczu. Dzięki detoksykującemu i drenującemu działaniu, technika impulsowego pola magnetycznego z rezonansem stochastycznym jest niezwykle skuteczna w redukcji cellulitu i obrzęków limfatycznych. W wyniku działania pulsacyjnego pola magnetycznego odnotowano długotrwałe rezultaty.

 

Zabieg MANTIS zapewnia przyjemną, relaksującą, naturalną terapię, która wywiera pozytywny wpływ na całe ciało, poprawia dobre samopoczucie i intensywnie regeneruje komórki. Wyszczuplający, tonizujący i ujędrniający efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu i utrzymuje się przez dłuższy czas.

 

Zabieg składa się z dwóch etapów:
1 etap – endomasaż głowicą D.E.S z polem magnetycznym.
2 etap – aplikacja kremu magnetycznego  ACTIVER BODY i wprowadzanie preparatu głowicą MAXENERGY.

 

Dzięki technologii impulsowego pola magnetycznego oraz specjalnej zjonizowanej formuły kosmetyków, uzyskujemy ekstremalnie głęboką penetrację substancji aktywnych.

 

ACTIVER BODY – wyszczuplający i antycellulitowy krem zawiera substancje aktywne w zjonizowanej formie. Ma właściwości drenujące, lipolityczne i oczyszczające skórę. Ponadto zapobiega oznakom starzenia i zwiększa produkcję kolagenu, co przyczynia się do wyraźnego napięcia skóry.

Cena 200 PL

galeria
Katalog stron Falco ELITE SALON KOSMETYKI PROFESJONALNEJ I LASEROWEJ Śmieszne obrazki Katalog mocnych stron Judi Katalog sutych stron w internecie Katalog Stron All8 Katalog stron Allie katalog stron www lampki choinkowe katalog premium Katalog www seobar.pl EUROEDEN katalog stron www Katalog stron online Katalog Stron Katalog Stron Vision IQ Directory