AGYPTOS

Agyptos to w pełni naturalny i bezpieczny sposób odtoksycznienia i pojędrnienia ciała, odpowiedni dla każdego, kto marzy o elastycznej, zdrowej i pełnej blasku skórze oraz zgrabnej sylwetce. Zabiegi Agyptos stanowią uzupełnienie kuracji odchudzających.

 

ZABIEG AGYPTOS DZIAŁA JAK MASKA UPIĘKSZAJĄCO-ODMŁADZAJĄCA


Ciało zawijane jest bawełnianymi bandażami, nasączonymi w roztworze zawierającym glinki, sole oraz cenne minerały pochodzące z Morza Martwego. Bandaże działają jak kompres wspomagający usuwanie z organizmu toksyn i wszelkich szkodliwych substancji. Dzięki szczelnemu, lecz nie krępującemu ruchów, owinięciu ciała, wpływają na jego ujędrnienie, wygładzenie wyszczuplenie; w znacznym stopniu uelastyczniają też skórę.

 

Bezpośrednio po zabiegu oraz przez kolejne 3 dni należy pić duże ilości płynów, by wspomóc wypłukiwanie z organizmu substancji toksycznych, dzięki czemu ciało odzyskuje piękny wygląd i optymalny stan jędrności. Zabieg nie powoduje odwodnienia organizmu.

 

ZABIEG AGYPTOS JEST IDEALNY DLA CIEBIE, JEŚLI POTRZEBUJESZ:
- odtoksycznienia organizmu
- ujędrnienia problematycznych obszarów ciała- brzuch, pośladki, ramion
- natychmiastowego rezultatu, motywującego do regularnego dbania o sylwetkę
- znacznego ujędrnienia skóry, która utraciła swą formę po przebytej ciąży lub gwałtownej utracie wagi
- redukcja rozstępów i blizn
- skutecznej pielęgnacji skóry suchej, szorstkiej, dotkniętej egzemą, atopowym zapaleniem, trądzikiem

 

Dla osiągnięcia optymalnego rezultatu odtoksycznienie i pojędrnienia ciała, zalecane jest wykonanie serii 5 zabiegów, których rezultat utrzymuje się przez ok. pół roku. Po upływie tego czasu wystarczy raz na 3 miesiące wykonać zabieg mający na celu podtrzymanie osiągniętych wcześniej efektów.

 

Zabieg trwa ok. 2 godz. Jest to czas komfortu i pełnego relaksu pozwalający na wspaniałe, głębokie odprężenie.

Cena 180 PLN

galeria