OPALANIE NATRYSKOWE
- to natychmiastowy efekt pięknej i zdrowej opalenizny w 15 minut, która utrzymuje się do 10 dni. Jest to najszybsza i najzdrowsza forma uzyskiwania pięknego i naturalnego brązu bez szkodliwych promieni UV. Zabieg opalająco - pielęgnujący, daje efekt natychmiastowej, bardzo naturalnej, pięknej opalenizny. Opalanie SunFX poleca się osobą, które nie powinny tradycyjnie się opalać na słońcu lub w solarium, w tym w szczególności kobietom w ciąży, diabetykom, osobom ze schorzeniami skóry (bielactwo, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, trądzik różowaty, problemy uczuleniowe), czy nie maja czasu na tradycyjne opalanie na słońcu lub solarium. Zabiegi opalania airbrush zalecane również przez dermatologów. Opaleniznę uzyskuje się poprzez nałożenie na skórę specjalnego płynu brązującego w postaci mgiełki. Kolor brązowej opalenizny widać natychmiast po zabiegu, natomiast pogłębia się jeszcze bardziej w ciągu kilku godzin.

 

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU Przed opalaniem należy wykonać peeling całego ciała najlepiej tego samego dnia lub 1 dzień wcześniej. Po wykonaniu peelingu nie należy stosować żadnych preparatów nawilżających takich jak balsamy oraz antyperspirantów.

 

PO ZABIEGU Aby efekt opalenizny trzymał się jak najdłużej należy regularnie (najlepiej rano i wieczorem) nawilżać skórę. Ponadto należy unikać długich kąpieli.

 

CENA:
Całe ciało 120 PLN
Połowa ciała 80 PLN

 

 

galeria