RESVERA ACF

Ekskluzywna terapia odmładzająca na twarz, szyję i dekolt. Zabieg wykorzystuje najbardziej aktywne substancje biologicznie czynne o potwierdzonym klinicznie działaniu opóźniającym starzenie się komórek skóry. Terapia działa trzypłaszczyznowo: wzmacnia, koryguje i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Koktajl silnych przeciwutleniaczy i witamin w połączeniu z neuropeptydami pozwala osiągnąć niesamowite efekty w kuracjach zagęszczających skórę, wygładzających zmarszczki i rozjaśniających przebarwienia.


NA CZYM POLEGA KURACJA?
Zabieg polega na wieloetapowej aplikacji ampułek z witaminą C, kwasem ferulowy, retinolem i resweratrolem, a następnie innowacyjnej maski nanocelulozowej. Maska stanowi wzmocnienie zabiegu poprzez okluzyjne wprowadzenie neuropeptydów, bajkaliny i antarktycyny. Klient do stosowania domowego dostaje część ampułki z witaminą C i kwasem ferulowym, która była wykorzystywana podczas zabiegu. Ampułka powinna być aplikowana na skórę przez kolejne kilka dni.
Kuracja to 3 do 6 zabiegów, wykonywanych w odstępach 4-tygodniowych.

JAK WYGLĄDA SKÓRA PO ZABIEGU?
Skóra po zabiegu może być lekko zaczerwieniona,natomiast zdarza się to bardzo rzadko. Naskórek 2-3 po zabiegu zaczyna się złuszczać, przez co poprawia się jego struktura i koloryt. Po etapie regeneracji skóra jest napięta, wygładzona, zmarszczki spłycone, a przebarwienia rozjaśnione.

 

 

            

  

HydraFacial MD to nowa rewolucyjna technika pielęgnacji. Jest jedną z najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych metod nieinwazyjnego leczenia w dziedzinie odnowy skóry.

HydraFacial MD – wyjatkowy zabieg kosmetologii aparaturowej , który dokladnie oczyszcza, nawilża i odżywia  skórę.


Wyjątkowa skuteczność HydraFacial MD polega na próżniowym złuszczaniu skóry za pomocą specjalnych końcówek w połączeniu z zastosowaniem opatentowanego serum. Technika ta pozwala usunąć martwe komórki i zanieczyszczenia skórne oraz ułatwia wnikanie serum o działaniu oczyszczającym, złuszczającym i przeciwutleniającym. Aplikacja serum jest kontrolowana za pomocą systemu aplikacyjnego HydraFacial MD

Ten wyjątkowy zabieg został doceniony przez takie hollywoodzkie gwiazdy Cameron Diaz, Paris Hilton,  Beyonce, Matthew  Mc Conaughey

Koncepcja idealnego oczyszczania HydraFacial MD polega na połączeniu oczyszczania, nawilżenia i odżywienia w jednym procesie. To jedyny w swoim rodzaju proces oczyszczania. Skuteczność zabiegu polega na próżniowym złuszczaniu skóry za pomocą specjalnych końcówek w połaczeniu z zastosowaniem opatentowanego serum.


Bezbolesne, bezhukowe przekłuwanie uszu u dzieci i niemowląt

 
Zabieg wykonywany jest profesjonalnym pistoletem zaciskowym firmy Studex. Pistolet ten jest najnowszym na rynku produktem, który gwarantuje najwyższej jakości sterylność oraz bezdźwiękowe przekłucie.

 
Kolczyki firmy Studex wykonane są ze stali chirurgicznej oraz posiadają śliczne wzory. Zamknięte są w jednorazowe opakowanie, hipoalergiczne, pozbawione niklu, ołowiu, kadmu i kobaltu.

 

Przekłuwanie uszu + kolczyki ze stali chirurgicznej (w cenie zabiegu)

Możliwość przekłucia obu płatków ucha jednocześnie.
Cena 110-130 zł

 

 

 

galeria