Mantis - Endo®masaż magnetyczny

 

Zabieg MANTIS MR991 to innowacyjna technologia D.E.S , która łączy w jednej głowicy masaż mechaniczny napędzanymi rolkami (MRM) i pulsacyjne pole magnetyczne ze stochastycznym rezonansem magnetycznym (CMPS).

 

Eksperymenty dowodzą, że części ciała poddane zabiegowi pulsacyjnego pola magnetycznego (CMPS) mają zwiększone ukrwienie. Prowadzi to do lepszej wymiany tlenu między tkankami i eliminacji toksyn.

 

Endomasaż imituje masaż manualny, ale działa głębiej i bardziej jednorodnie. Synergiczne oddziaływanie endomasażu ze stochastycznym impulsowym polem magnetycznym, przyczynia się do wyraźnego zmniejszenia cellulitu oraz przywraca jędrność i elastyczność tkanki łącznej. Stymulowane są również adypocyty co znacznie przyspiesza i zwiększa usuwanie tłuszczu. Dzięki detoksykującemu i drenującemu działaniu, technika impulsowego pola magnetycznego z rezonansem stochastycznym jest niezwykle skuteczna w redukcji cellulitu i obrzęków limfatycznych. W wyniku działania pulsacyjnego pola magnetycznego odnotowano długotrwałe rezultaty.

 

Zabieg MANTIS zapewnia przyjemną, relaksującą, naturalną terapię, która wywiera pozytywny wpływ na całe ciało, poprawia dobre samopoczucie i intensywnie regeneruje komórki. Wyszczuplający, tonizujący i ujędrniający efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu i utrzymuje się przez dłuższy czas.

 

Zabieg składa się z dwóch etapów:
1 etap – endomasaż głowicą D.E.S z polem magnetycznym.
2 etap – aplikacja kremu magnetycznego  ACTIVER BODY i wprowadzanie preparatu głowicą MAXENERGY.

 

Dzięki technologii impulsowego pola magnetycznego oraz specjalnej zjonizowanej formuły kosmetyków, uzyskujemy ekstremalnie głęboką penetrację substancji aktywnych.

 

ACTIVER BODY – wyszczuplający i antycellulitowy krem zawiera substancje aktywne w zjonizowanej formie. Ma właściwości drenujące, lipolityczne i oczyszczające skórę. Ponadto zapobiega oznakom starzenia i zwiększa produkcję kolagenu, co przyczynia się do wyraźnego napięcia skóry.

Cena 180 PLN

Strój do endomasażu 50 PLN

galeria